[Friss hozzszlsok] [203-184] [183-164] [163-144] [143-124] [123-104] [103-84] [83-64] [63-44] [43-24] [23-4] [3-1]
Hogy mekkora hlyk vannak ezen a vilgon: "Csak felvilagositom az emberiseget, hogy ez az ember noi nevet visel /biztos tran./ . Biztos forrasbol tudom, hogy a nev azaz MAJKA szlav eredetu es NOI. " Ezt a szerencstlen majmot!! :o))) Ha mr kritizl, ne jratn le nmagt! :o))) |
| Jpofa ez az oldal, de mi a clja?? |
| Bocs az elbb kimaradt az a bet. J lett a honlap! |
| Gratullok a Szeresztnek! J lett honlap! |
| Majka nagyon kirly!Ne fekzza t senki! |
| Szerintem tk j a lap ,Majka a kirly!Nem csoda hogy lett az v pasija.Cs-csumi-cs! |
Nekem volt egy ismersm, akinek Berci volt a beceneve lny ltre. Vezetknvbl addan. Nem hiszem, hogy szgyelnie kne magt emiatt.
(Ha jl tudom a Majka a "mama" beczst is jelenti.) |
Csak felvilagositom az emberiseget, hogy ez az ember noi nevet visel /biztos tran./ . Biztos forrasbol tudom, hogy a nev azaz MAJKA szlav eredetu es NOI. A MAJA nev becezese. Ja es Cseh orsz. Szlovakiaba vagy a tobbi hasonlo allamba soha senki nem fog ferfi letere noi nevet hordani /torveny is tiltja/.
En szegyelnem ezt a nevet.
ELEGEM VAN A SOK *** SZTARBOL AKI NEM AZ HA EZ IGY MEGY IGEN POCSEK SZINTU ERTELMISEGET LEHETLESZ FELVELNI AZ EU KOZEPEN.
|
Szija !
Idertem, megnztem, GRATULLOK !
Puszi: Pif |
| Majka szerintem nagyon ***a csv s nagy arc,br sokak szerint segfej de n birom az arct. Ez a honlap tk cscs.Majesz cd-je meg fantasztikus, teht MAJKA A KIRLY!!!!!!!!!!!!
A rapper |
| Kr az idt fecsrelni ilyen tuskrt,mint Majka!Inkbb msfle lapot nyiss! |
Sajnos n (a nemhivatalos honlap ksztje) nem llok kapcsolatban Majkval, gy krdsedre nem tudok vlaszolni.
majka.mp |
| Hi!Mirt balhztl ssze a Dopemannel?? |
Szia Majka MP!
Nagyon j az oldal, de valban kiss zavar, hogy a cikknaptr napjai egybefolynak. Br ennek nagy jelentsge nincs, csak kinzetileg nem szerencss szerintem.
Ja, kszi a muffint!
M@cika
|
Elkpeszt, mit kihoztl a gportlbl! Maga a tma szinte idegest, de le a kalappal, ahogyan a cikkeket idrendben kereshetv tetted. Tantani kellene...
Attila |
Nyilatkozzl!!!!!!:-))
majka mp |
CSAK SZUPERLATVUSZOKBAN TUDOK NYILATKOZNI!!!!!
Mia |
Szasztok!
Teccik az oldal.Majd elolvasgatom a cikkeket.
szacsi |
| jo az oldal,de ez a majka egy divatrepper mdiaszltt [kimodizva]******! |
Hi! csinlok egy rapper oldalt, s abba mlyen majka is benne lesz. Csak gy mondom. Nyugi nem lopok semmit:D:D
Ricsmo |
[Friss hozzszlsok] [203-184] [183-164] [163-144] [143-124] [123-104] [103-84] [83-64] [63-44] [43-24] [23-4] [3-1]
|