[Friss hozzszlsok] [203-184] [183-164] [163-144] [143-124] [123-104] [103-84] [83-64] [63-44] [43-24] [23-4] [3-1]
J lenne,ha nem szidnd Majkt,mert nagyon tuti csv,s a zenje is cool!!!! ha meg nem szereted,akkor mirt jttl erre az oldalra????igen is hogy |
J lenne,ha nem szidnd Majkt,mert nagyon tuti csv,s a zenje is cool!!!! ha meg nem szereted,akkor mirt jttl erre az oldalra????igen is |
J lenne,ha nem szidnd Majkt,mert nagyon tuti csv,s a zenje is cool!!!! ha meg nem szereted,akkor mirt jttl erre az oldalra????igen |
| Kirly vagy Majka, csk a zenidben hasznlhatnl hosszabb s nehezebb dallamokat is. Ha hallgatsz rm mg jobb leszel. Csinlj gyors rappels, kemny dallam szmokat. ja! Egyenletes gyorsasggal rappelj. Tripla v! |
| Szevasz nagyon nagy szar!!! Majka ppffffffffff. Az mi msor vezetnek elnzem, akkor rhgk ,de a Hip Hop-ban, csak megszgyenti a stlust. Ezentul Majka POP NEKES, rendben ,az lehet, oda illik. |
cs csumi!!! midig a tndi bndi zendet halgatom llat let!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| Megjelent a PEET zenekar els lemeze s INGYEN letlthet a WWW.PEET.HU oldalrl
tltstek de gyorsan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
SZIASZTOK!!
Tk ***a az oldal!Nagyon kirly,de tlleg!
MAJKA PUSZILLAK!!
MAJKA imdom a Tndi bndi szmodat!!!
Puszi:)mici |
na n ugass hogy szar a majka,me olyat kapsz!! akkor egyltln minek jttl ide? akkora pcs vagy! majka igen is hogy j,s jobb zent csinl mint dopeman!az 100%!de nem rtem,ha te utlod majkt,akkor minek jttl erre a honlapra??
csajszy |
| Hi! Ennel felhbortbb, rkabb oldalt egsz letemben nem lttam mg!!! (ez nagy sz)
Felhbort, hogy egy ilyen zdi pcs SENKInek kpesek egyesek rajongi honlapot kszteni!!!
Undortak vagytok mind!!!
People=Shit |
sziasztok! nem tudja vki megmondani,hogy mi Majka autogramm cme???? /kszike/ :) |
| a la mafia familival van valami. Vagy ennyi volt? egy album? s ksz? :) pedig jk |
Majka a legnagyobb fej a vilgon! hajr Majka hajr jpest |
Amit a MAJKA meg a Tyson nekeltek aValvig finljban az a Tndi bndi cm szm volt!!!
Nem tudom sokan mirt szljk le a Majkt n marhn brom a humort s szerintem nagyon j fej!!! n legalbb is nagyon szeretem!!! Ja s a Dopemanos gyrl csak annyit hogy a Dopeman se egy ma szletett brny! Megltszik a Sztrboxban is a MAJKA nyert!!! |
Hi
Tudja valaki hogy mi majka s tyson szma amit a vv3 finln nekelt?????? |
| Majka kirly nagyon frank szveget nyom amugy hnap megyek hozzjuk zdra kirlysg Gyuri Lali tes ZD PArasznya |
[Friss hozzszlsok] [203-184] [183-164] [163-144] [143-124] [123-104] [103-84] [83-64] [63-44] [43-24] [23-4] [3-1]
|